ארת’בורן (ארטבורן) מזון הוליסטי לכלבים ולחתולים Earthborn

ארת’בורן מזון הוליסטי לכלבים ולחתולים Earthborn

ארת’בורן (ארטבורן)הוא מזון שנולד מן האדמה, אם תרגמנו נכון את born from the earth … מן האתר

http://www.earthbornholisticpetfood.com

מזון הוליסטי ארת’בורן (ארטבורן)Earthborn הוא מזון הוליסטי אמיתי, אחד משלושת המותגים הטובים בעולם כולו בתחום של מזון כלבים או מזון חתולים. לכל אחד מרכיבי המזון שלהם יש סיבה וייעוד. אין כל רכיב מיותר או מזיק, וכל רכיב שנבחר להימצא בשק המזון, הוא איכותי ואף מועיל. במזון הוליסטי אמיתי יש בדרך כלל יותר חלבון משיש במזון רגיל, והחלבונים הם ממקורות משובחים. כדי שיישארו משובחים גם בתוך השק בביתך, תהליך העיבוד שלהם הוא מינימאלי, כדי לשמור על סגולותיהם של החלבונים, על טריותם, על הוויטמינים, על המינרלים ועל חומצות השומן החיוניות. ארת’בורן מזון הוליסטי לכלבים וחתולים שואף לתת לחיות הבית מזון הדומה למזון בטבע, דומה לציד שהיו מוצאים בטבע, אילו יצאו לצוד את טרפם בעצמם.

בכל מוצרי ארת’בורן (ארטבורן)אין תירס. למקרה שהכלב או החתול שלך אלרגי לעוף, ארת’בורן (ארטבורן)מייצרים כמה פורמולות של מזון. בכל פורמולה החסירו רכיב כלשהו. כדי להבטיח שדבר לא יחסר במזון, הם הוסיפו ויטמינים ומינרלים. בפורמולות על בסיס דגים הוסיפו B12 או טאורין. המינון של הוויטמינים הוא מושלם ומועיל לכל תפקודי הגוף והמוח של הכלב או החתול.

לקוחותינו שמזינים את הכלב שלהם באר’תבורן(ארטבורן) דגים טוענים, שנעלם ריח הגוף של הכלב! כמו כן נעלמו דלקות האוזניים, גרד ויובש עור.

במקום דגנים זולים כתירס וחיטה מכניסים לשקי ארת’בורן (ארטבורן)שיבולת שועל אן שעורה או אורז חום מלא או שיפון מלא או טפיוקה, וכן שפע פירות וירקות, בהם אוכמניות, חמוציות, תפוחים, תרד, ואפילו טיפונת רוזמרין. למה דווקא פירות אדומים ועשבי מרפא? המזון ההוליסטי האמיתי אינו מיועד לספק רק את אבות המזון, אלא גם נוגדי חמצון ונוגדי מחלות. לכן הרכיבים הם כה מעולים, ונכון, לא זולים. בפורמולות ללא דגנים grain free יש רק פירות וירקות במקום דגנים, והפורמולות האלה מיועדות לכלבים וחתולים עם אלרגיות שלא נמצא להן מזור. כשמדובר באלרגיה, רוב הסיכויים שתמצאו מוצר ארת’בורן (ארטבורן)שמתאים לחיה שלכם, וזה גם יחסוך לכם כסף רב על מזון היפו-אלרגני רפואי.

מזון הגורים של ארת’בורן(ארטבורן) Earthborn הוא אנרגטי ומכיל יסודות לגדילה. שוב, אין מדובר רק באבות המזון, אלא באבות אבותיו של המזון והרבה מעבר לזה: מזון הוליסטי לגורים מכיל רכיבים המועילים לבריאות הגוף גם בעתיד, יותר חלבון, בטטה בריאה וחיידקים פרוביוטיים. ואגב, איך מאכילים גור? באתר החברה ממליצים להניח לגור לאכול במשך 15 עד 20 דקות, ואחר כך לקחת את קערת האוכל, כדי שהגור יתרגל לשגרת ארוחות מסודרות.

תוספי תזונה במזון הוליסטי אר’תבורן (ארטבורן)הם כולין, מתיונין, L ליזין, L קרניטין, ויטמין A , D3 , E , אבץ, ניאצין, מקור לוויטמין C , ריבופלאבין, תיאמין, בטא קרוטן, מגנזיום, חומצה פולית, ברזל ועוד.

מזון הוליסטי לכלבים וחתולים הוא טעים מאוד, וההזנה בו עושה הבדל בחיוניות של הכלב או החתול שלכם. הבריאות ניכרת, העור והפרווה נעימים למגע, וגם השמחה נראית לעין. וטרינרים בארץ ובחו”ל ממליצים עליו.

באתר של ארת’בורן תוכלו למצוא גם את הסיבות הפילוסופיות להזנת חיות במזון הוליסטי. אחת מהן מנוסחת כך:

Love your pet. Love your planet.

איך זה מיושם? על כל שק של ארת’בורן מוטבע קוד, כאשר אתם מקישים אותו באתר החברה, החברה נוטעת עץ!

מוצרי מזון הוליסטי ארת’בורן Eartborn נמכרים ברוב החנויות לציוד חיות מחמד.

petsss | חנות קונספט למוצרים לבעלי חיים.