מוצרי ניידות וטיולים לחיות מחמד

טרנד הולך ומתפתח היום בעולם המוצרים לחיות המחמד, הינו קו של מוצרים המותאמים לשהייה עם חיית המחמד מחוץ לבית, אם זה בפארק, בטיול , נסיעה, או כל דבר אחר.

דמיינו שאתם עם הכלב בפארק, הוא רץ ומשתולל, מוציא אנרגיה רבה ומזיע . יש לכם מים בבקבוק, אך הם בבקבוק רגיל ואין איך למזוג אותם לכלב.דמיינו שאתם בטיול עם המשפחה והכלב בחיק הטבע, הכלב רעב, יש אוכל בתיק, אך אין קערה!. או שפשוט הכנתם הכל לטיול המושלם, אבל הקערות של הכלב תופסות יותר מדי מקום בתיק…

לא עוד! כרגע נסקור שני מוצרים מעניינים שבאים לפתור בעיות אלה ואחרות:

1.בקבוק לטיולים לכלב או חתול: זהו בקבוק מיוחד אליו מחובר כיסוי אשר נפתח , ולתוכו אפשר למזוג ישירות את נוזלי הבקבוק, וזה משמש כמו קערת שתיה לכלב.

הבקבוקים הינם מעוצבים ,קלים מאוד לנשיאה , קשיחים ומגיעים בשלל צבעים וצורות.

2.קערות לטיולים לכלב או חתול: אלו הן קערות העשויות מחומרים גמישים וקלים, אשר ניתנות לקיפול לגודל מזערי. במצב פתוח, הן קשיחות ומסוגלות להכיל נוזלים או כל מזון שהו. במצב סגור, הן תופסות מעט מאוד מקום וניתנות לאחסון בשטח קטן.

הקערות עמידות ביותר, מעוצבות ומגיעות בשלל צבעים שונים. ניתן להשיגן עשויות מפלסטיק , וגם מבד.

(כמובן שהמוצרים הנ”ל מתאימים גם לחיות אחרות שאינן כלב או חתול, כגון איגואנות, ארנבים וכדומה. נרשם בתיאור הנ”ל כלב/חתול רק מטעמי נוחות.)

אל תהססו לקחת את חיית המחמד האהובה עליכם לטיול בחיק הטבע. תתכוננו לפני ותכינו את בקבוק המים הנייד ואת קערת האוכל המתקפלת, שימו כמה צ’ופרים בתיק ותהנו!

באב-הבה רבה,פטססס

petsss | חנות קונספט למוצרים לבעלי חיים.